• Organy szkoły

mgr Izabela Sadolewska

• Nasze  akcje

• Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego
            • Już we wrześniu. Kandydatów proszę o zgłoszenia do opiekuna SU. Pamiętajcie o przygotowaniu plaktów wyboraczych z swoim programem.

• Dyżury uczniowskie
            • Od pażdziernika uczniowie klas VI-VIII na przerwach sprawują opiekę nad swoimi kolegami. Wszyscy nauczyciele są Wam wdzięczni za pomoc.

• Szczęśliwy numerek
            • Od drugiego tygodnia września rusza "Szczęśliwy numerek". Przypominamy, że chroni przed niezapowiedzianą kartkówką i oceną niedostateczną z odpowiedzi.

• Pożegnanie lata
            • Już wkrótce ostatni dzień kalendarzowego lata. Pomyślcie, jak byście go chceli spędzić. Czy zostajemy w ławakach w szkole? Czy macie inne pomysły? Zgłaszajcie je do zastęcy przewodniczącego lub do opiekuna.

• Mikołaj do wynajęcia
            • Mikołaj odwiedza klasy i rozdaje upominki wszystkim uczniom.

• Poczta walentynkowa
            • Od początku lutego działa poczta walentynkowa, do której wrzucamy listy i laurki adresowane do osób, które lubimy. 14 lutego następuje doręczenie korespondencji.

• Dyskoteki
            • Dwa razy w roku organizujemy dyskoteki: w listopadzie z okazji Andrzejek oraz w lutym z okazji walentynek.

• Powitanie wiosny
            • 21 marca witamy wiosnę barwnym korowodem przechodzącym przez Rogajny. Na czele pochodu zawsze niesiona jest Marzanna.

• Noc w szkole
            • A co powiecie na całą noc w szkole? Oczywiście, nie przy książkach. Najaktywniejsi uczniowie w konkursie "Galeria możliwości" w nagrodę nocują w szkole: bawią się, pałaszują pizzę i oglądają filmy, a śpiochy śpią.

• Dzień bez plecaka
            • Wiosenny żart - w tym dniu zamieniamy plecaki na inne nosidełka. Liczy się kreatywność i zabawa.

• Dzień Życzliwości
            • W tych dniach rozdajemy komplemnty dla polepszenia nastoju zgorzkniałym smutasom lub dla  nieśmiałych.

• Dzień Tabliczki Mnożenia
            • Ćwicz cały wrzesień, bo w pażdzierniku wyzwiemy Cię na pojedynek na tabliczkę mnożenia z apką na telefon.

• Dzień Drzewa
            • W tym dniu szczególnie skupiamy się na zagadnieniach ekologicznych, czasami sadzimy dzewko.

• Sprzątamy świat
            • Lubimy czystość, więc jesienią zabieramy się za "wiosenne" porządki. Sprzątamy posjesję szkoły, a przy okazji i sąsiedztwo.

• Dzień Uśmiechu
            • W tym dniu przechodzimy cytynową próbę uśmiechu, przy czym kwaśne minu kwitujemy śmiechem rubasznym.

• Tydzień kolorów
            • Przez cały tydzień ubieramy się na różnobarwnie według umówionego kodu.

• Dzień Pizzy
            • Zamówić pizzę do szkoły? Nic prostszego! I smacznego.

• Andrzejki
            • Wróżki wieszczą nam na przerwach przyszłość  za sprawą magicznych gadżetów, losów i zabaw.

• Nasze sekcje

• Sekcja informacyjna: